Останні відгуки
- Магазин-салон "Керама Сіті"05Не сподобалось: Сервіс на найнижчому рівні, зателефонував отримати консультацію по плитці, а у відповідь нахамили....майже 5 років тому
- Фабрика Чистки Килимів03Користувалась послугами чистки килимів.Дуже задоволена.Приїхали вчасно забрали і вчасно привезли,без затримок.Дуже дякую,за хорошу чистку килимів.майже 5 років тому
- GT motors02У мене була проблема, щось дуже стукало з лівої та правої сторони. Був на трьох різних СТО на діагностиці, усі ...майже 5 років тому
- Кредитна спілка "Галицьке кредитне товариство"01Загальне враження:Нещодавно поклала гроші на депозитний рахунок під високі проценти. Щомісяця получаю відчутний додаток до бюджету. Задоволена..більше 6 років тому
- Перукарня "Топлайн"04Проходила повз салон з подругою. Вона мені порекомендувала як хороший салон і я одразу ж вирішила зайти .Оскі...більше 6 років тому
- ТОВ "Вестра плюс стоматологія"01Сподобалось: Лікуємось з дочкою у стоматолога Ольги Михайлівни на Д.Вишнівецького 12, враження позитивні. Лі...більше 6 років тому
- Дитячий магазин "Polli Molli"01Сподобалось: Магазин із всім необхідним для малят-тут можна знайти засоби гігієни, дитяче харчування, аксесу...більше 6 років тому
- Мережа аптек "Доброго Дня"01Сподобалось: великий асортимент ліків, зручне місцерозташування, кваліфікований персонал. Не сподобалось: високі ціни.більше 6 років тому
- Кав'ярня "Ровер"02Сподобалось: моя улюблена вулична кава. Персонал завжди усміхнений, привітний. Незважаючи на доволі великі ч...більше 6 років тому
- Крафтовий паб "Полонія"00Заклад знаходиться в самому центрі, спускатися потрібно в підвальне приміщення східцями, що стосується інт...більше 6 років тому
- Салон краси "Арт Лайн"05Сподобалось: Робила вже другий раз процедуру лазерного видалення волосся, без перебільшення, після першої пр...більше 6 років тому
- Магазин "Арома"01Сподобалось: Великий асортимент. Це дуже велика перевага. Цікаві позиції трав та заготовок. Загальне враження: рекомендуюбільше 6 років тому
- Студія манікюру "The One nail studio"03Сподобалось: привітний персонал, старанні майстри - профі своєї справи, якісні послуги, затишна і комфортна атмосферабільше 6 років тому
- Ресторан "Едем"01Сподобалось: Персонал просто молодці. Все дуже гарно. Замовив коньяк там побачив комаху. Сказали що можуть в...більше 6 років тому